המים בישראל ידועים כמים קשים – מים עם ריכוז גבוה מאד של משקעים. המערכות השונות העושות שימוש במים, כמו מדיח הכלים במסעדות, נוטות לצבור אבנית רבה במהלך העבודה. האבנית שוקעת אל תחתית המערכת ומצטברת על גבי צינורותיה וגופי החימום שבה. מרכך המים למדיח כלים של ווטר-טק גלובל הוא פתרון לכל מי שרוצה ליהנות ממים מטוהרים ונקיים ללא משקעים מזיקים במטבח המוסדי ותעשייתי. בין אם מדובר במטבח המוסדי, במסעדות או בבתי קפה – מדיחי הכלים שבהם נעשה שימוש דורשים מים רכים, ללא משקעי אבן, לצורך פעולתם השוטפת ולקבלת התוצאות הרצויות.

בעזרת מרכך מים למדיח כלים ניתן לעבוד עם מדיח הכלים בצורה יעילה יותר ולמנוע נזקים עתידיים. בזכות מרכך מים אוטומטי למדיח כלים של ווטר-טק גלובל אפשר לקבל מים רכים ללא בזבוז חשמל, ללא פגיעה בגופי החימום היקרים של המדיח וללא גרימת נזק וסימני שחיקה מרובים לצלחות, לכוסות ולכלים הנוספים. מדובר במערכתתוצרת ארה"ב  המתאימה אך ורק ללקוחות עסקיים – מערכת העומדת בכל התקנים הנדרשים ומסוגלת להתמודד עם עומסי עבודה גבוהים. המערכת כוללת בקר מיוחד עם תצוגה נוחה וברורה, העוזרת לעקוב אחר עבודתה וגם לחצן ריענון ידני נגיש, המאפשר שליטה מלאה.

כיצד זה עובד

מרכך מים למדיח כלים של ווטר-טק גלובל מבצע פעולה של ריכוך מים על ידי הפחתת ריכוז יוני הסידן והמגנזיום, הנמצאים בכמות גבוהה מאד במים הקשים, ועובד באמצעות מלח גבישי, הגורם לריענון השרף שבתוך המערכת עצמה. יונים אלה, בתגובה לסבון שבמדיח, יוצרים משקע שאיננו אסתטי במים ומפחיתים בכך את כושר הניקוי של הסבון עצמו. המשקעים שבמים נדבקים אל צינורות מדיח הכלים ואל גופי החימום שבו ויוצרים, מה שאנו מכנים, "אבנית". האבנית פוגעת ביכולתם של גופי החימום במדיח לאפשר לו עבודה יעילה וטובה ומובילה להתחממות יתר ולהרס גוף החימום במשך הזמן. בעזרת מרכך מים למדיח כלים אפשר למנוע את הנזק במדיחי הכלים, להפסיק את הופעת הכתמים על הכלים ולאפשר ניצול מרבי של המדיח עצמו לקבלת כלים נקיים וריחניים.

פתרון ברמה גבוהה ובהתאמה מלאה

חברת ווטר-טק גלובל, המתמחה במערכות מים חדשניות ומתקדמות, המאפשרות טיהור וניקוי המים, מציעה ללקוחותיה העסקיים מרכך מים למדיח כלים, המאפשר את ניצולו המרבי של מדיח הכלים ומניעת נזקים מיותרים. החברה, שהוקמה בשנת 2010, מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מקצועי ומיומן ושלל פתרונות ברמה גבוהה, העומדים בכל התקנים הנדרשים. החברה שמה דגש רב מאד על שיווקן של מערכות איכותיות ללא פשרות, על שירות ועל זמינות מרבית ללקוח.