אוסמוזה הפוכה לתעשייהאוסמוזה הפוכה לתעשייה

תכנון וייצור מערכות אוסמוזה הפוכה תעשייתית לפי דרישות וצרכי הלקוח,שיפוץ ושדרוג מערכות קיימות.
ניתן להזמין שירות טכנאי למערכות מים לבדיקה וטיפול במערכות.
קראו עוד >>

אוסמוזה הפוכה לניקוי אוסמוזה הפוכה לניקוי

מערכות אוסמוזה הפוכה הן אחד הפיתוחים החדשניים בתחום הטיהור והניקוי והן מספקות מענה לצרכים שונים. ניתן להשתמש בהן לצורך ניקוי פנלים סולאריים של מערכות סולריות שונות ולצורך ניקוי חלונות
קראו עוד >>

מערכות ROשירות למערכות RO

תכנון וייצור מערכות אוסמוזה הפוכה תעשייתית לפי דרישות וצרכי הלקוח,שיפוץ ושדרוג מערכות קיימות.
ניתן להזמין שירות טכנאי למערכות מים לבדיקה וטיפול במערכות.
קראו עוד >>

ממבראנות וציוד למערכות ממבראנות וציוד למערכות

חברת ווטר-טק גלובל מתמחה בייצור ושיווק מערכות אוסמוזה הפוכה המתאימות לתעשיות השונות ומספקות מענה למגוון רחב של צרכים.
קראו עוד >>

אוסמוזה הפוכה תעשייתי
אוסמוזה הפוכה תעשייתית
אנו מספקים מערכות אוסמוזה הפוכה לשימושים שונים בתעשייה

**שירות אמין ומקצועי למערכות RO ,טיפול מונע למערכות ....
**התקנה,שיפוץ ובנייה לפי דרישות הלקוח...

מערכת אוסמוזה הפוכה לשעה.

מערכת אוסמוזה הפוכה    אוסמוזה לתעשייה

מערכת 250 ליטר לשעה      1000 ליטר

אוסמוזה הפוכה

מערכת התפלה ניידת

מערכת התפלה ניידת בספיקה של 150 ליטר לשעה

אוסמוזה הפוכה

תהליך אוסמוזה הפוכה מתאר מעבר תמיסה דרך מסנן שתפקידו ללכוד את המומס בצד אחד ולאפשר מעבר של הממס הטהור לצד אחר. למעשה, בתהליך זה מופעל לחץ נגדי ללחץ האוסמוטי על מנת להפחית את ריכוז המומסים הגבוה בתמיסה, לכדי יצירת תמיסה בעלת ריכוז מומסים נמוך. במערכת אוסמוזה הפוכה יש ממברנה חדירה או חצי חדירה שתפקידה ליצור את הלחץ הנדרש להפרדת המומסים ולהנעת הממס.
המים הנותרים אחרי מעבר בממברנה של מערכת אוסמוזה הפוכה הינם טהורים ומכילים אחוז מזערי של מלחים, וגם המוליכות החשמלית שלהם נמוכה.

עקרון אוסמוזה הפוכה


תהליך אוסמוזה הפוכה הוא הפוך לאוסמוזה רגילה וטבעית שבה תמיסה בעלת ריכוז מומסים נמוך עוברת דרך ממברנה ללא הפעלת לחץ כדי לקבל תמיסה בעלת ריכוז מומסים גבוה. במערכת אוסמוזה הפוכה מתבצע תהליך של סינון מולקולות על ידי ממברנה, תוך הפעלת כוח חיצוני, כדי לסנן מלחים, חומר אורגני וחומרים ביולוגיים אחרים. שיטת האוסמוזה ההפוכה נפוצה במעבדות, במתקני התפלת מים, בתעשיות השונות ובמערכות טיהור מים ביתיות ותעשייתיות. כדאי לדעת כי הממברנה החדירה למחצה עשויה משכבות דקות של פולימר דחוס. בתהליך האוסמוזה ההפוכה הממברנה מסננת ומרכזת את המלחים והחומרים השונים ואלה נפלטים למערכת הביוב.

שימוש תעשייתי למערכות אוסמוזה הפוכה - מערכות לטיהור מים


מערכות אוסמוזה הפוכה משמשות להתפלת מים, מי ים ומים מליחים, על מנת לייצר מים באיכות המתאימה לשתייה, בהתאם לתקנים הנדרשים והמחמירים שנקבעו על ידי משרד הבריאות וארגוני בריאות בינלאומיים. כמו כן, גם במשקים חקלאיים ניתן למצוא שימוש נרחב במערכות אוסמוזה הפוכה על מנת להתפיל מי שופכין ומים מלוחים לרמה מספקת המתאימה להשקיית שדות ולצרכים חקלאיים נוספים. כיום הולך וגובר השימוש בגידולים הידרופוניים (שיטה לגידול צמחים ללא מצע) ובשיטה זו נעשה שימוש במערכות אוסמוזה הפוכה כדי לטהר את המים, ועל מנת ליצור תמיסת דישון עשירה הנדרשת לגידולים אלה.
מעבר לשימוש באוסמוזה הפוכה להתפלת מים ניתן למצוא שימוש נרחב במערכות מתקדמות בתעשיית המזון. השימוש במערכות אוסמוזה הפוכה בתעשיית המזון והמשקאות מאפשרת לטהר מים ולהסיר מהם מלחים, רעלים, מתכות שונות, חומרים אורגניים וביולוגיים וזיהומים אחרים. כמו כן, זוהי שיטה יעילה וחסכונית לייצור מיצי פירות, תרכיזים, לסינון חומרים מיין, להפחתת ריכוז אלכוהול ולטיפול יעיל ברכיבי מזון הרגישים לחום, כמו חלבונים ואנזימים.
מערכות אוסמוזה הפוכה קיימות בכל בתי החולים בארץ, ובמדינות רבות נוספות בעולם, כדי לטהר את המים מחומרים אורגניים וביולוגים, וכדי להבטיח מים איכותיים לחולים ולשימוש רפואי. גם בבתי מלון נהוג להתקין מערכות אוסמוזה הפוכה על מנת לרכך את המים ולהסיר מלחים ומשקעים שונים.
במתקנים לשטיפת רכבים ובמערכות סולאריות ניתן למצוא מערכות אוסמוזה הפוכה שתפקידן לטהר את המים ממלחים, חומרים שונים ולכלוכים, וזאת כדי לשמור על תקינות ויעילות מערכת השטיפה או המערכת הסולארית, ולמניעת תקלות כמו הסתיידות צנרת בגלל אבנית ולכלוכים שונים.
בתעשיות רבות נעשה שימוש במערכות אוסמוזה הפוכה, וכך גם במעבדות, כדי לטהר ולהתפיל מים, לטפל בחומרי פסולת שונים, ולתהליכים כימיים וביו כימיים שונים. ראוי לציין כי מערכות אוסמוזה הפוכה בתעשייה מציעות פתרון מושלם לטיהור המים המגיעים לדודי קיטור וכך ניתן לשמור על איכות ויעילות הדודים ולהימנע מהצטברות מלחים ואבנית הגורמים לסתימות, לפיצוצי צנרת ולשכבת אבנית ההולכת וגדלה על גופי החימום, ולכן יש צורך באנרגיה גדולה יותר לחימום המים.
במתקנים ביתיים לטיהור מים נעשה שימוש נרחב במערכות אוסמוזה הפוכה כדי למנוע הצטברות אבנית במי השתייה וכדי להסיר רעלים, מלחים וחומרים אורגניים המסוכנים לבריאות האדם. עם זאת, כדי להחזיר את המלחים הנחוצים ועל מנת ליהנות ממים טעימים נהוג במערכות מסוימות להוסיף אבן מינרלים אחרי הממברנה.

מגוון שירותים עבור מערכות אוסמוזה הפוכה:


**חיטוי וניקוי כימי
**תיקון תקלות
**שיפוץ ושדרוג
**החלפת ממברנות
**בדיקת SDI