מרכך מים

מערכות ריכוך מים לתעשייה , מרכך מים למסעדות ובתי קפה
מרככים אוטומטיים בודדים מסדרה PROSOFT S
ראשי הפיקוד תוצרת clack ארה"ב

מערכות למסעדות ,בתי קפה ,מטבחים , מדיחי כלים. אנו מספקים שרות תכנון והתאמת מערכת לפי צרכי הלקוח  ובאינטגרציה מלאה מול מנהל הפרויקט והקבלן במקרה של מקמת מקום חדשמערכת קבינט                                   מערכות ריכוך מרכזיות                                        מערכת מיני קבינט            דגם CLACK בודד

                                 

לקבלת יעוץ ומידע לבחירת המערכת שאתם צריכים פנו לשירות לקוחות ותיהנו משרות מהיר ,אדיב ומקצועי . לווטרטק גלובל ניסיון רב במכירה והתקנת מערכות תוך מתן שירות טוב ומהיר , אנו עובדים עם רשתות בתי קפה ,מסעדות וקבלני מטבחים ומוכרים ע"י משרדי תכנון והנדסה.                       לווטר-טק ניסיון רב בהתקנת מערכות ומתן שירות אדיב ואמין. הצטרפו למאות הלקוחות המרוצים שלנו ותיהנו גם אתם ממערכת אוטומטית למים רכים
3010201122350396TGTR130004-15600SXT Spec Sheet 42749-1-1  מרכך מים לתעשייה


מרכך מים תעשייתי

בחברת ווטר-טק מציעים לכם מבחר של פתרונות מתקדמים בתחום המים, המתאימים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. מרכך מים הוא אחד המוצרים המובילים של החברה, המערכות המותאמות באופן ישיר לצרכיהם השונים של מפעלים והלקוחות בתחומים שונים, בתי עסק ובעיקר לצרכיהן של מסעדות ומטבחים תעשייתים. קיימים סוגים שונים של מערכות לריכוך מים, המאפשרים לכל אחד ליהנות מהמענה המושלם עבורו ומהפתרון המתאים ביותר. מערכות אלו משלבות, ובאופן מושלם, טכנולוגיה מתקדמות ביותר, המשיגות תוצאות ברמה גבוהה ומאפשרות לכל המשתמש בהן ליהנות מהמוצר הנדרש לו.

כיצד זה עובד

מערכות ריכוך המים של חברת ווטר-טק עוזרות בהרחקת מלחי הסידן והמגנזיום ישירות מהמים. כשמדובר במדינה כמו ישראל, ישנה חשיבות רבה מאד לשימוש במערכות מסוג זה, וזאת בשל אופיים של המים, הנוטים להיות קשים, ובמקרים מסוימים קשים מאד. המים שבישראל מכילים כמויות גדולות מאד של סידן וגם מגנזיום, היוצרים טעם לוואי לא טוב וגורמים גם להשפעה ישירה ומזיקה על מערכות הצנרת, בהן עוברים המים ומערכות אחרות, בהן לוקחים המים חלק (כמו, מכונות כביסה, דודים חשמליים ועוד).
בחברת ווטר-טק מציעים לכם מערכות ריכוך מים משוכללות, המיועדות, בין היתר למסעדות. השימוש במערכות אלו במסעדות עוזר למנוע נזקים עתידיים במדיחי הכלים של המסעדה, מאפשר שימוש תקין ויעיל יותר במכונות הקפה, מונע כתמים העשויים להיווצר על כלי הזכוכית, ובעיקר על כוסות הזכוכית, וכן מספק את המענה הנקודתי הנדרש לכל מסעדה ומסעדה. מערכות אלו עובדות בעזרת מלח גבישי מיוחד, הגורם לרעננותו של השרף שבמערכת ובדרך זו מאפשר עבודה טובה יותר של המערכת עצמה.
השירות המוצע על ידי חברת ווטר-טק כולל גם תכנון ובניית מערכות ריכוך לתעשייה, על ידי זיהוי הצרכים הקיימים ומציאת הפתרון המתאים. בנוסף, שירות ייחודי המוצע למערכות קיימות וכמובן גם שירותי ייעוץ על מנת לאפשר לכל לקוח ולקוח לאתר את מערכת ריכוך המים המתאימה ביותר עבור העסק שלו.

בקר למרכך בודד או מרכך מים כפול
תוצרת ארה"ב CLACK או FLECK

– מבוסס תצוגה דיגיטאלית נוחה וברורה
– מעקב פרמטרים , כמות לרענון, שעה, ספירת כמות של המים שעברה, זמני שטיפות רענון  לפי כמות, או לפי זמן
– לחצן רענון ידני יזום, מעקב אחר ספיקות שיא של המערכת,לחץ עבודה מקסימאלי 6 bar

עמודת פיברגלס משוריין – מגיע בגדלים שונים תוצרת ארה"ב STRUCTURAL

– פיברגלס משוריין מצופה PE , לחץ עבודה מקסימאלי 6 bar- מאושר NSF

שימושים: ריכוך מים, מחליף יונים,מסנן פחם פעיל,סינון חול לתעשייה.

IMG_20131209_214905DSC_0267softenerIMG_20140308_221557


*** אנו מספקים מרככים לספיקות גדולות לפי דרישות הלקוח לנפחי מים גדולים ספיקות מים גדולות לתעשייה  ***


מערכות לריכוך מים

ווטר-טק אינם מתפשרים על איכות ועל שירות, ומעניקים ידע מקצועי נרחב בכל הקשור לתחום ריכוך המים. אנו מתקינים מערכות ריכוך מים ונותנים שירות בתחום זה בכל הארץ – כאשר אנו מתאימים את הפתרונות לצרכים המיוחדים של כל עסק.

שמרו על המכשירים התעשייתיים שלכם

ווטר-טק עובדים עם מגוון רחב של מסעדות, של בתי קפה ושל קבלנים, כמו גם עם מפעלי תעשייה שונים הזקוקים למים מרוככים. שימוש במים מרוככים מאריך את חייהם של מכשירים שונים המשתמשים במים דרך קבע. המים בישראל ידועים כמכילים אבנית רבה, המצטברת לאורך זמן במדיחי כלים, במכונות כביסה ובמכשירים תעשייתיים המשתמשים במי ברז. מים מרוככים עוברים סינון, המותיר את המים נקיים מאבנית ומאפשר לכם להשתמש במי הברז מבלי לפגוע במוצרים השונים.

לא "דוחפים" מוצרים בכוח

ניסיון של שנים רבות בתעשייה ושמירה על מחירים תחרותיים ועל מוצרים באיכות גבוהה, מאפשרים לנו להגיע אליכם ולתת לכם אחריות ושירות מלאים לכל המוצרים המותקנים על ידי החברה. איננו מנסים "לדחוף" עוד מוצר או שירות – אלא לספק לכם בדיוק את מה שהמפעל או המסעדה זקוקים לו בהווה. אם הצרכים שלכם משתנים בעתיד, תמיד תוכלו לשדרג למתקנים "כבדים" יותר, ולהיעזר בשירותינו.

אל תתנו לסועדים לראות את הכתמים על הכוסות

אחד ממוצרי הדגל שלנו בתחום ריכוך המים מיועד למסעדות. מלבד העובדה כי מלחי הסידן והמגנזיום פוגעים במכשירי החשמל שלכם, אתם סובלים כמסעדה משני חסרונות נוספים. למים המכילים חומרים כמו אבנית יש טעם לוואי, אותו בעלי הלשון הרגישה יכולים להרגיש במזון המוגש להם. כאשר אתם מבשלים עם מים מסוננים או מרוככים, אתם מגישים אוכל בריא יותר, והטעמים שהסועדים ירגישו הם אך ורק התבלינים וחומרי הגלם ששף המסעדה בחר לכל מנה.

בנוסף לכך, כאשר אתם משתמשים ב מרכך מים, הכתמים המופיעים על כוסות הזכוכית השקופות נעלמים וקל יותר לשטוף אותן, הן באמצעות מדיח הכלים והן באופן ידני.  מערכות ריכוך המים חוסכות לכם את עבודת הניגוב המייגעת של מאות כוסות בהן אתם עושים שימוש במהלך היום.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ויעוץ אישי בכל הנוגע למערכת ריכוך המים האופטימלית למפעל או למסעדה שלכם, פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת גם לכם שירות מקצועי, סבלני ואדיב.