מערכות הגברת לחץ מים

מערכות הגברת לחץ מיםהגברת לחץ הדרנטים

הגברת לחץ הדרנטים / כיבוי אשמשאבות מים לבניין

משאבות מים לבנייןוסתי מהירות בקרה ומשני תדר

וסתי מהירות בקרה ומשני תדרמשאבות מים , בווטר טק מגוון רחב של מערכות הגברת לחץ בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח ייעוץ לבחירת משאבות מתאימות למגוון יישומים שונים.

בחירת משאבת מים במקצועיות משמעותה חיסכון באנרגיה ומניעת תקלות בעתיד!!!

מכירת והתקנת משאבות חדשות ,תכנון וביצוע פרויקטים, חדרי משאבות, התקנה ותכנון לוחות חשמל ופיקוד.

תכנון והקמת חדרי משאבות לקבלני בניין וקבלני אינסטלציה

מתמחים בעבודה בחדרי משאבות ובתמ"א 38

בחירת משאבה עם ידע ומקצועיות חוסכת כסף רב באנרגיה ותקלות תכן עתידיות !!!

- משאבות להגברת לחץ המים

- משאבות מים לבניין

- משאבות למערכות כיבוי אש

בקר MCE\P למשאבה עם משנה מהירות (משנה תדר) להתקנה על ראש המנוע.

קריאת לחץ ו ספיקה לכל בקר על ידי מתמר לחץ 4-20mA ,

סנכרון פעולת המשאבות ע"י תקשורת חוטית.

משאבה להגברת לחץ
משאבה להגברת לחץ עם ראש פיקוד
מערכת לחדר משאבות

מערכת לחדר משאבות


בקר MCE/P

בקר MCE\P למשאבה עם משנה מהירות (משנה תדר) להתקנה על ראש המנוע. קריאת לחץ ו ספיקה לכל בקר על ידי מתמר לחץ 4-20mA , סנכרון פעולת המשאבות ע"י תקשורת חוטית.

 

מערכת לחדר משאבות- הגברת לחץ מי שתיה והגברת לחץ למערכת כיבוי אש

IMG_20130916_155223

IMG_20130916_155131

thumb.jpg

משאבות מים

משאבות מים נועדו להגברת לחץ המים בהתאם לצרכי הלקוח וסוג המערכת והיישומים שיש לבצע. ניתן למצוא משאבות מים למערכות כיבוי אש, בחדרי משאבות של בנייני מגורים ובנייני משרדים גבוהים, במערכות לטיפול במים ושפכים, בתעשיית המזון והחקלאות ולעוד מגוון יישומים ואפליקציות. חשוב לקבל ייעוץ מקצועי לפני רכישת משאבת מים כיוון שיש דגמים רבים ויש לתכנן את המערכת בהתאמה מדויקת לצרכי ומאפייני הלקוח ועל פי היישום שיש לבצע, לדוגמה הגברת לחץ מי שתייה בבניין מגורים, הגברת לחץ המים על מנת שגם הדיירים המתגוררים בקומות הגבוהות של הבניין ייהנו מלחץ מים קבוע, חזק ואיכותי, להגברת לחץ למערכות כיבוי אש ולשמירה על לחץ גבוה קבוע במערכת, להשקיית גידולים חקלאיים ולצרכים תעשייתיים מגוונים.

הנעת מים למרחק וסחרור מים

משאבות מים משמשות למגוון יישומים ומטרתן להניע מים למרחק לצרכים תעשייתיים, לצרכים חקלאיים ולמטרות אספקת מים בלחץ גבוה במבנים ציבוריים, בתי מלון ובנייני מגורים. כמו כן, משאבות מים מיועדות לספק מענה חשוב למערכות מים וביוב עירוניות ולמערכות הקיימות במבנים מתחת לקרקע. בנוסף, יש משאבות לסחרור מים שמטרתן לשמור על טמפרטורת המים, כאשר הגלאי מגלה שינוי בטמפרטורה וצניחת בחום המים המשאבה מתחילה לעבוד, מסחררת את המים וכך ניתן לחסוך בזמן הנדרש לחימום של המים וכמובן חוסכים עלויות גבוהות של צריכת האנרגיה הנדרשת לחימום המים במערכת.

משאבות להגברת לחץ מים

במערכות רבות יש לשמור על לחץ מים גבוה לצרכים שונים. כך לדוגמה במערכות לטיפול במים ובשפכים חשוב לשמור על לחץ גבוה של המים וניתן להשיג זאת רק באמצעות משאבת מים יעילה וחזקה כדי למנוע תקלות במערכת הטיפול במים וכדי לאפשר עבודה תקינה של המערכת. כמו כן, בכל הבניינים הגבוהים יש להתקין חדר משאבות על מנת לדאוג ללחץ מים גבוה גם בקומות העליונות. לחץ מים גבוה נדרש גם במערכות כיבוי אש ויש תקינה ברורה לגבי לחץ המים הנדרש לכן יש לפנות לחברה מקצועית ובעלת כל האישורים והידע הנדרש לתכנון, התקנת ותחזוקת משאבות מים למערכות כיבוי אש.

יש לתכנן את לחץ וספיקת המים בהתאם למספר הצרכנים, סוג הצרכנים ואופן השימוש. באמצעות חישוב נכון ומדויק ניתן להתאים את משאבת המים לבניין המגורים או למבנה המסחרי או התעשייתי, או כדי לתכנן את המתקן להגברת לחץ המים בהתאם לספיקה הנדרשת לצרכים התעשייתיים ולמערכות לטיפול במים ושפכים.

משאבות לכיבוי אש

במרבית המערכות לכיבוי אש יש להתקין משאבות מים על מנת להבטיח לחץ מים גבוה בעת הצורך. במערכות ספרינקלרים ובמערכות כיבוי אש עם זרנוקים יש להבטיח כי לחץ המים יהיה קבוע וזמין כל העת. באמצעות תכנון נכון של המערכת ניתן להבטיח כי בעת הצורך המערכת תפעל היטב וכך ניתן לשמור על חיים ורכוש, למנוע את התפשטות האש במבנה ולטפל ביעילות בדליקות. משאבות למערכות כיבוי אש מותקנות בעיקר בבתי מלון, במבני תעשייה, במבנים מסחריים, במוסדות גדולים, במפעלים ובבנייני מגורים. ניתן לבחור משאבות עם מנוע דיזל או מנוע חשמלי אך כדי לבחור את המשאבה המתאימה למערכת יש לפנות לחברה מקצועית ומנוסה בתחום.

חדרי משאבות לבניינים

תכנון חדרי משאבות לבניינים מחייב ניסיון רב וידע מקיף בתחום. כדי להבטיח לחץ מים תקין ואיכותי גם לדיירים המתגוררים בקומות הגבוהות יש לתכנן חדר משאבות עם מגבירי לחץ על מנת להבטיח זרימה תקינה ולחץ מים גבוה גם בקומות העליונות. כדאי לדעת כי המים הזורמים בצנרת המים של המערכת העירונית הם בלחץ של כ- 3 אטמוספרות וללא משאבות מים יעילות בבניין המים לא יגיעו לקומות העליונות.

 

Screenshot_2

 

משאבות מים – מגוון מטרות לתחומים שונים

משאבות מים מסייעות לתעשייה, למערכת המים בעיר, מסייעות בהשקיית גידולים חקלאיים ועוד.
באמצעות משאבות המים ניתן להניע מים למרחקים - בעלייה וניתן להגביר את לחץ המים וליצור נקודות במסעדות ואירועים,
בצורה זו, ניתן לשטוף מפעלים, מכוניות ועוד.
משאבות המים מסייעות לתחומים רבים – מערכות מים וביוב בעיר אחראיות על משיכת המים אל הקרקע,
מסלקות מי נגר, מסחררות מים חמים כך שניתן לשמור על מים חמים במשך כל הזמן
(משאבות הסחרור כוללות חיישנים אשר מזהים את שינויי הטמפרטורות ומסחררות את המים, בצורה זו ניתן לקבל מים חמים גם אם אין שמש וניתן לחסוך בזמן הדרוש לחימום מים על ידי חשמל).

יש לציין כי לא מומלץ להתקין משאבות שמטרתן לסלק מי ביוב בבניינים אשר מכילים מקלט או מרתף, אגירת מי הביוב במקומות הללו עלולה לגרום לנזקים.

משאבות מים אשר נועדו לצרכים תעשייתיים, מצננות את מיכון העובד בטמפרטורה גבוהה, מספקות מים בלחץ גבוה ועוד. משאבות מים לצרכים חקלאיים, מספקות מים בלחץ גבוה, משאבות אשר מיועדות לבניינים תעשייתיים , מכונים, מפעלים ועוד, מסייעות למבנים ציבוריים, בתי מלון וכו', יש משאבות מים לבניין,יש חדרי משאבות ועוד.

שני סוגים להנעת מים וכיצד יש לבחור בחברה המתאימה ביותר

את משאבות המים ניתן להניע בשתי דרכים – יש משאבות אשר מחוברות לחשמל דרך המערכת ויש משאבות ניידות אשר כוללות כבל חשמלי. כמו כן, יש משאבות מים דיזל או בנזין.
משאבות הללו שואבות הצפות, כימיקלים, שמנים ועוד.
נוסף על כך, משמשות משאבות מים להגברת לחץ למערכות כיבוי אש.
השוק מכיל מגוון חברות אשר מספקות פתרונות לענף המים.
מכיוון שלא כל החברות מספקות שירות ברמה גבוהה, יש לבדוק את החברות הקיימות, לקבל המלצות ממכרים אשר רכשו את המשאבות, להיכנס לאתרים של חברות אשר מציעות את השירותים הללו, לבצע השוואת מחירים ולקרוא המלצות של לקוחות.

לאחר קבלת האינפורמציה הדרושה, תוכלו לבצע את הבחירה נכונה.
חברה איכותית תציע לכם מגוון סוגים של משאבות ברמה גבוהה - תוכלו לרכוש משאבות להגברת לחץ מים, תוכלו לרכוש משאבות טבולות (משמשות למחזור מים, ריקון בריכות, שאיבת מי תהום וניקוז), ותוכלו לרכוש משאבות ביוב, משאבות ניקוז, משאבות בהתקנה אנכית, אופקית ומשאבות בהתאם לדרישתכם.

יתרונות משאבות המים – לבחור במשאבה המתאימה ביותר !

במידה ותפנו אל חברת ווטר- טק, חברה מנוסה ומקצועית, תקבלו שירות מקצועי ואישי. עובדי החברה סייעו למגוון לקוחות בעלי צרכים שונים וצברו ניסיון נרחב.

בעלי המקצוע ימכרו לכם את המשאבות המתאימות והאיכותיות ביותר, הם יוכלו לתכנן ולהתקין את המשאבות, לבנות חדרי משאבות, לתכנן פרויקטים, לתכנן לוחות חשמל, לספק ייעוץ לצרכי תעשייה, לקבלנים ועוד. באמצעות משאבת מים מתאימה תוכלו לחסוך באנרגיה ולמנוע תקלות.